İNGİLİZCE

İNGİLİZCE
Bu yazı 1953 kez okundu.
← Geri
  • GENEL İNGİLİZCE: Bilgi Çağın’da İngilizce eğitimi dört temel seviyeden oluşmaktadır. Her seviye 128 saatlik eğitimle tamamlanmaktadır. Seviye eğitimlerinin başarılı olabilmesi için dersler çok yoğun aktivitelerle zenginleştirilmektedir.

                           SEVİYE TABLOSU

 

ELEMENTARY (Başlangıç)

 

 

128 Saat

 

Seviye 1

INTERMEDIATE (Orta)

128 Saat

Seviye 2

UPPER INTERMEDIATE

 (İleri Öncesi)

128  Saat

Seviye 3

ADVANCED (İleri)

128Saat

Seviye 4

1.LEVEL ELEMENTARY

-Bu seviyedeki öğrenciler; 
- Günlük yaşamlarıyla ilgili temel sorulara, fiyatlar, tarihler ve miktarlar dahil olmak üzere cevap verebilir. 
- Akıcı konuşabilme ve tartıma boyutunda olmasa bile basit cümleler kurabilir, basit ifadeleri anlayabilirler. 
- Telefonda görüştükleri kişilerin isimlerini, telefon numaralarını, basit mesajlarını alabilirler. 

2. LEVEL PRE-INTERMEDİATE

- Bu seviyedeki öğrenciler; 
Konuşmaları kavrayabilecek ve İngilizce’yi ana dili İngilizce olan veya olmayanlarla iletişim kurarken kullanabilecek yeterliliğe ulaşmıştır. 
Cadde ve sokaklarda bulunan tabela ve uyarıları, etiketleri, rehberlik kitaplarını, basit gazete ve dergi haberlerini ve kişisel mektupları anlayabilirler. 
- Seyahatleri, iş arkadaşları ve aileleriyle ilgili temel konularda sorular sorup cevaplayabilirler. 
- Konuşma dilinde kişisel veya entellektüel düzeyde kavram ve fikirler geliştiremeseler de, basit gerçeklere dayalı fikirler vermekte çok zorlanmazlar. 

3. LEVEL INTERMEDİATE

- Bu seviyede İngilizce’nin temel yapıları daha emin bir şekilde kullanılmakta ve basit kalıpların ötesine geçilerek dilde ifade güçlendirilmektedir. Bu düzeydeki öğrenciler daha geniş kelime hazinesine sahip olmanın yanı sıra; 
Entellektüel ve duygusal boyuttaki konularda kişisel duygu ve düşüncelerini ifade edebilme seviyesine erişirler. 
- Sekreter ve yönetici konumunda etkin bir şekilde çalışabilecek düzeyde İngilizce konuşabilir, dinlediğini anlayabilir, İngilizce yazı yazabilirler. 

4. LEVEL UPPER INTERMEDİATE

- Bu seviye ileri düzeydeki eğitimiyle öğrencilerin işlenen konuyla ilgili anında doğru iletişim kurmasını sağlamaktadır. Dil, öğreniciler tarafından oldukça iyi gramer bilgisi ve kelime hazinesi ile güvenli bir şekilde fikir ifade etme ve tartışma yapma seviyesine ulaştırılır.

5. LEVEL ADVANCED- Öğrenciler çeşitli konularda ayrıntılı ve akıcı olarak konuşabilirler. Gazete ve dergi okuyabilirler. İletişim kurarken nadiren dil sorunlarıyla karşılaşırlar. Bu seviyede dilde akıcılık sağlanmıştır.

YURTDIŞI EĞİTİM

INTERNATIONAL HOUSE LONDRA DİL OKULU

Dil Okulu: International House
Şube: Londra
Yaş Grubu: 16-70 arası
Web Adresi: www.ihlondon.com

international-house

International House, dünya genelinde 50 ‘den fazla ülkede 140’tan fazla yabancı dil eğitim merkezini bir araya getiren uluslararası dil okulları ağıdır. International House London 1953 yılından günümüze hizmet kadar vermekte olup, IH World Organizationun kurucu üyeleri arasında seçkin bir yere sahiptir. IH okulları; Vietnam’dan Çin’e, Polonya’dan Ukrayna’ya, Rusya’dan Portekiz’e, Meksika’dan Çek Cumhuriyeti’ne kadar çok geniş bir coğrafyada konumlanmış olup, biz özellikle International House Londra merkezini tanıtmak istiyoruz. International House London yarım asrı aşan tecrübesi ile 10 kişilik sınıflarda verdiği Genel İngilizce programlarının yanı sıra, özellikle Teacher Training ve yöneticilere yönelik Executive programlarıyla öne çıkar. British Council ve EAQUALS akreditesine, English UK -Business English UK üyeliğine sahip seçkin bir eğitim kurumudur.

International House Londra Dil Okulu, Londra'nın en hareketli bölgelerinden birisi olan CoventGarden'da bulunmaktadır. Bu bölge bir çok mağaza, hediyelik eşya dükkanı, bar, restoran ve tiyatroya ev sahipliği yapmaktadır. CoventGarden, Holborn ve Totenham Court Road metro istasyonlarına oldukça yakın mesafede bulunan okul bu özelliği ile Londra'nın en merkezi dil okullarından birisidir.

International House Londra Dil Okulu'nda 52 tam donanımlı sınıf, kablosuz internet bağlantısı, kütüphane, 60 bilgisayardan oluşan bilgisayar laboratuarı ve aktivite merkezi bulunmaktadır. Okul özellikle öğretmenler için uygulanan TeacherTraining programlarıyla çok ünlüdür. International House Londra Dil Okulu'nu tercih eden öğrenciler okul tarafından sunulan aile yanı, yurt ve paylaşımlı daire konaklama seçeneklerinde kalmaktadır.

PROGRAMLAR

Genel İngilizce Eğitim Programları (Standart Genel -Standart plus Genel / gramer & konuşma -dinleme… -Yoğun Genel – Akşam kursları .)

 Sınav Hazırlık Programları ( IELTS, Cambridge Hazırlık FCE- CAE- CPE, Cambridge plus / Grammer&konuşma -dinleme… )

Birebir Kurslar Üniversite Hazırlık Programları (Foundation Kursları)

Teacher Training Programları: IH Londra eğitim uzmanları ayrıca tüm dünyada İngilizce öğretmenlerine danışmanlık hizmeti de vermektedir. Cambridge ESOL ( CELTA - DELTA -TKT ) IH Certificate ( TESOL / TEFL) CLTA Certificate in Language Teaching in French¬German-Italian-Spanish) TrinityCollegeLondon / English UK Certificate in International Business English Training ClassroomSkillsforPrimary School -forSecondary School teachersThe Business CulturalTrainer’sCertificate (BCTC)…

Profesyonellere yönelik Programlar Executive İş – Executive Genel-Executive Genel & İş İnilizcesiExecutiveler için sınav hazırlık programları (TOEIC- BULATS-LCCI- Cambridge International Legal English / ILEC…) 

Tailormade programlar: Özel isteğe göre hazırlanmış kurslar Kültürler arası Eğitim (Do business -International Manager -Business CulturalTrainer’sCertificate…)

KADROMUZ

İngilizce bölümü baş öğretmenimiz Sinem ŞEN , 2007 yılında Celal Bayar Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olmuştur. Mezuniyet yılından günümüze kadar aktif olarak İngilizce Öğretmeni olarak çalışmaktadır. Ayrıca 2012  yılında İngiltere’nin Oxford kentinde  katıldığı “ Yetişkin Sınıfında Yaratıcı İngilizce “ kursuyla beraber , yeni öğretim tekniklerini derslerinde uygulamakta olup , dil öğrenimini işkenceden çıkarıp keyifli bir hale  dönüştürmüştür.


Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...