KURUMSAL

VİZYON’UMUZ

Yaşam boyu eğitim anlayışıyla eğitim yapan BİLGİ ÇAĞI EĞİTİM KURUMLARI Bilecik’te öncü bir eğitim kurumu olarak, ihtiyaç duyulan dünya standartlarına sahip bir yüksek öğretim kurumunun temellerini oluşturarak lider olmak ve sürekli gelişen fiziki ve beşeri altyapısıyla öğrencilerin ve öğrenmeye istekli herkesin kişisel potansiyellerini keşfedebilmesine olanak sağlayarak, mesleki gelişimlerine destek olup, ihtiyaca uygun planlama yapıp, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi teşvik eden, araştırmacı, girişimci, analizci ve inovasyon yeteneği kazandıran bir kurum olmaktır.

 

MİSYON’UMUZ

Geçmiş deneyimlerimizle birlikte bugünde fark yaratarak ; öğrenciyi varlığının ve sürekliliğinin gerekçesi sayan, yaşamın her alanında eğitimli insanlar yaratmayı hedefleyen tüm paydaşların memnuniyetini artırmayı öngören bir kurumdur.

 

TESİSİMİZ

Adres

Cumhuriyet Mah. Cumhuriyet Cad. No:20/1

 

Derslikler

 

 

KODROMUZ

 

 

Kalite Politikamız

Eğitim sistemimizin ilke ve amaçları doğrultusunda çağdaş ,evrensel ,laik ve kaliteli eğitim sunmaktır. Bu eğitimin sürekliliği ve gelişimini güvence altına almak, öğrenci , veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak , kurumumuzun işlevini ,güvenilirliğini ve saygınlığını arttırmaktır.

Bu kalite politikası doğrultusunda gerçekleştirilmesi amaçlanan hedefler:


Yükleniyor...

İşleminiz gerçekleştiriliyor...